Alex a May – láska a radostAlex and May – love and joy

Hned když jsem viděl Alexe a May na prvním setkání, začal jsem se těšit na jejich svatbu! Jsou totiž nádherný pár – on je Skot a ona je z Thajska:) A rozhodli se mít svatbu přímo v srdci Evropy. Počasí bylo spíše jako ve Skotsku než na pláži v Thajsku, ale i bez slunce jsme měli nádherný čas! Na začátek jsme udělali několik fotografií v Rudolfinu a v romanticky osamělém parku kousek od Kampy, ale to nejlepší s výhledem na Prahu mělo teprve přijít… a teď hádejte kde:) Ano, jsme velmi vděčni slečně Simoně Brejchové z Mandarin Oriental Hotelu v Praze, že nám umožnila fotografovat na terase prezidentského apartmánu, a nejen tam. Je to opravdu fantastické místo, kde si člověk může vychutnat úžasný výhled na Pražský hrad:)

Také nesmím zapomenout poděkovat Magdě z Prague Weddings za skvělý servis pro každého z nás v průběhu celé svatby.

Podívejte se na některé jejich svatební fotografie:)

Since I saw Alex and May in a first meeting I was so much looking forward to photograph their wedding! Their are georgeous couple – he is Scot and she is from Thailand:) and their decided to have a wedding right in the heart of Europe. The weather was rather more like in Scotland than in Thailand beach but even without sun we had a great time! We had done few photo shoots in Rudolfinum and in a lonely park near by Kampa, but the best view over the Prague was- and now guess where:) Yes we are deeply greatful to miss Simona Brejchova from Mandarin Oriental Hotel in Prague for letting us take some more pictures from a terrase of presidential apartman. It is truly fantastic place to enjoy the view on Prague Castle:)
And I can not forget to thank to Magda from Prague Weddings for a great servis for all of us during the entire wedding.

Dear Alex and May, I wish to you and to myself that if we ever meet in the future you will be sharing the same love a joy as I was witnessing during your fantastic wedding in Prague!

So lets see some of their wedding photographs:

Get in touch