Agáta a Martin, rodinná svatba na zámkuAgáta and Martin, family wedding at the castle

Tohle byla poslední srpnová sobota, počasí trochu jiné, než by se očekávalo, ale když jsem projížděl lesy směrem k domu nevěsty, říkal jsme si, ať se děje, co se děje, tohle bude jistě skvěla svatba. A byla:) Rano dozněly poslední kapky deště a pak už se to jen zlepšovalo a těsně před západam slunce, se objevily i sluneční paprsky.

S nevěstou jsem se tentokrát potkal poprvé až v den svatby, předtím jsme měli ale několik hovorů a mailů a skypů a nikdy nezapomenu na ten první telefonát, kdy mi Agáta volala a říkla: “ja jsem viděla fotografie Klarky a Peti, a moc si bych si přála, kdybyste mohl fotografova i mou svatbu…” Tak jsem ji fotografoval, neboť jak se říka: “když člověk něco opravdu chce, celý svět se spojí aby toho dosáhl.”

Od uplného ráno, to byl pravý svatební den. Rodiče trošku nervozní, nevěsta pořád usměvavá, ženich se nemohl dočkat až uvidí svou vyvolenou a k tomu všemu se dům postupně plnil hostími až k prasknutí. Jednoduše krásná moravská oslava, kde rodina drží pohromadě a všichni oslavují takto skvělý den života.

Po velmi osobní bohoslužbě ve Zlíně se celý “národ” přesunul na zámek v Holešově, kde bylo vše připraveno pro opravdu královskou hostinu. Příbory přesně vyrovnáný, personal připraven a byl i úsměvavý a když to pak ve vedlejším sále rozjela kapela, která dávkovala tanec v takovém rytmu a stylu, že se svatebčané bavili až do rozednění, bylo jasné, že o této oslavě se bude ještě dlouho povídat nejen v kruhu rodiném. To je prostě skvělé!

Svatební šaty San Patrick Petr Svozílek, Zlín

Video: Libor Svoboda

Výzdoba a oragnizace: Lucie Zábojníkova, With Love

 

Get in touch