Ručně dělaná svatební alba pro sezonu 2011Handmade wedding albums for 2011Pro sezónu 2011 je pro vás připravena nabídka originalních ručně zpracovaných svatebních alb.

Komu z nás neudělá radost něco, co je jen pro mne a navíc je to jedinečné? Právě pro mé svatební páry takovouto možnost nabízím. Mužete si vybrat alba z kůže, látky či specialních britských tapet. Vždy se skutečnými fotografiemi navržené tak, aby se staly opravdovým dědictvím pro vás i vaše děti. K dispozici jsou velikosti od A5 až po A3. Ceny alb jsou od 2500Czk za album velikosti A5 pro 15 fotografii, vyberete -li si však album pro svůj svatební balíček,  ziskate až 40% slevu!Original handmade wedding albums are ready for my couples in 2011.

Who likes to get something that is just for you and it’s unique? Just for my wedding couples I am offering such a possibility. You can choose from albums of leather, cloth and British special wallpaper. Always with real photographs and designed to become a real legacy for you and your children. There are sizes from A5 to A3.

Get in touch